Skontaktuj się z nami 791 871 895 lub [email protected]

O Nas

Jesteśmy tu po to,

by spełnić Twoje oczekiania

Jesteśmy grupą złożoną z osób, które są specjalistami w swoich dziedzinach. Zrzeszamy programistów, grafików, pozycjonerów, elektroników i fotografów, informatyków po to, aby móc oferować jak najwięcej, zachowując przy tym doskonały efekt prac.

Główny nacisk kładziemy na rozwój indywidualnych umiejętności, każdy z nas zajmuje się czym innym, jest najlepszy w swojej dziedzinie, dzięki czemu wzajemnie uzupełniamy siebie nawzajem, co sprawia, że mamy tak bardzo rozbudowaną ofertę.

Od początku działalności zajmujemy się tworzeniem stron internetowych – kodowaniem oraz projektowaniem. Ponadto oferujemy również wszelkiego rodzaju realizacje graficzne – logotypy, wizytówki, bannery, billboardy, papiery firmowe, identyfikację wizualną firm.

Tworzenie stron internetowych i grafika to dopiero początek

Grupa Rafał Pietrzak zajmuje się również pozycjonowaniem stron internetowych, naprawami sprzętu komputerowego, drukiem 3D, tworzeniem indywidualnych systemów elektronicznych, drukiem materiałów firmowych oraz wszelkimi rozwiązaniami e-commerce, zapraszamy do sprawdzenia naszej kompletnej oferty. Nasi specjaliści oferują gwarancję zadowolenia.

Doświadczenie osób z naszej grupy jest bardzo zróżnicowane. Najmłodsi z nas mają za sobą od 5 lat praktyki, co przekłada się na profesjonalne realizacje dostępne w naszym portfolio.

Specjalizujemy się w projektowaniu grafiki komputerowej, stron Internetowych, realizacją profesjonalnej fotografii. Pomagamy również zarządzać gotowymi stronami i projektami.

Industries served

Grafika komputerowa:
Strony Internetowe:
Pozycjonowanie:
Fotografia:
Zarządzanie:
Wsparcie techniczne:
Naprawa komputerów:
Zarządzanie sieciami:
Druk:

 

Zobacz naszą ofertę

12 Osób

4 Lokalizacje

Kreatywne pomysły

6 powodów żeby wybrać nas

1

Kontakt z klientami

Dbamy o dobrą relację. Z naszymi klientami utrzymujemy stały kontakt – zarówno w trakcie jak i po ukończeniu projektu. Niezależnie od tego czego potrzebujesz – jesteśmy do dyspozycji. Staramy się stać Waszymi przyjaciółmi.
2

Jesteśmy niezależni

Jesteśmy w pełni niezależni, dzięki czemu możemy być elastyczni. Możemy dopasować warunki współpracy pod klienta, możesz być pewny, że nie puścimy Cię z torbami.
3

Wiemy jak to działa

Posiadamy pełną wiedzą i kompetencje o tym co robimy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w swoich dziedzinach – zachowujemy pełen profesjonalizm przy luźnych zasadach. 
4

Jesteśmy pracowici

Pracujemy zarówno w tygodniu jak i w weekendy. Jeśli masz problem – jesteśmy w kontakcie cały czas. Nie mamy sztywnych godzin pracy, dzięki czemu na wszelkie wiadomości odpowiadamy w każdej chwili.
5

Mamy talent

Jesteśmy kreatywni, zaprojektujemy stronę tak, jak tego chcesz – zarówno w nowoczesnym i poważnym stylu, jak i w luźnej kolorowej formie. Projekty to nasza pasja!
6

Jesteśmy odpowiedzialni

Nasze projekty są naszą wizytówką – każdy Wasz projekt traktujemy jak swój, dbamy o każdy detal po to, aby osiągnąć pełną satysfakcję. Z nami masz pewność, że Twój projekt będzie doskonały w każdym calu.